"Safranbolu gezilecek yerler Safranbolu Pansİyon Safranbolu otel Safranbolu konaklama Safranbolu kristal teras Yörük köyü Safranbolu lokum Safranbolu öğretmen evi Safranbolu polis evi Safranbolu da ne yenir Safranbolu ev kaymakamlar evi Cinci han Safranbolu turu Safranbolu Safranbolu otel Safranbolu oteller Safranbolu Otelleri Safranbolu tur Safranbolu gezi Safranbolu yemek Safranbolu pansiyon Safranbolu Ankara Safranbolu Safranbolu İstanbul Safranbolu nerede kalınır Safranbolu 23 nisan,23 nisan Safranbolu Safranbolu 23 nisan turu">
                                      
SAFRANBOLU

SARI KONAK AİLE OTELİ

REZERVASYON:  05532765660


 

SAFRANBOLU SARI KONAK AİLE OTELİ
(sadece aileler kalabilir)

Üyelik Girişi
Videolar
Linkler
Safranbolu Gezilecek Yerler
safranbolu konaklama
safranbolu otelleri

Safranbolu

SAFRANBOLU

Safranbolu Karabük iline bağlı 50000 nüfuslu bir ilçedir. Safranbolu ilçesi tarihi dokusunu günümüze kadar sürdürmektedir. İlçe Osmanlı mimarisini engüzel şekilde günümüze yansıtmaktadır. Safranbolu Unesco tarafından korunmakta olup Kültür Bakanlığının desteği ile tüm tarihi evler resterasyon çalışması ile günümüze uygun hale getirilmiştir. Safranboluda bulunan çoğu tarihi ev günümüzde otel,pansiyon,konak,gezi evi olarak yurt içinden ve yurt dışından gelen turistlere hizmet vermektedir.

 Safranbolu Resim

 

Safranboluya karayolu ile ankaradan 3 saatte İstanbuldan yaklaşık 6 saatte ulaşabilirsiniz. Safranboluya gelmeden önce Karabük iline varacaksınız buradan yaklaşık 7 km daha gittikten sonra safranbolu merkeze ulaşabilirsiniz.

Safranboluya geldikten sonra alternatif olarak amasra ilçesini ziyaret edebilirsiniz. Amasra Safranboluya yaklaşık olarak 80 KM uzaklıktadır. Amasrada otel ve pansiyon seçeneğiniz safranbolu kadar fazla olmayabilir. Doğal olarak amasrotellerinin fiyatları Safranbolu otellerinin fiyatlarına göre daha fazladır. Safranboluya ankara İstanbul ve İzmirden turlar bulunmaktadır. Bu turlar vasıtası ilede safranbolu ilçesine Ulaşabilirsiniz.

Eğer ziyaretinizi Karabük ilinde yapacaksanız otelimiz Karabük il merkezine yaklaşık 8 KM uzaklıktadır. Tek vasıta ile Karabük il merkezine ulaşmanız mümkündür.

Safranboluda bulunan otelimizin fiyatları kahvaltı dahil 35 TL Haftasonları ise 40 TL dir. Bu ücretler 2 kişi için tek kişi gecelik konaklama ücretidir.

Safranboluya Grup halinde gelecekseniz 4 kişi ve üzeri olduğunuzda fiyatımız tek kişi için 30 TL dir.

Rezervasyon için : 03707124535 Nolu telefonu veya GSM : 05068900233 nolu telefonu arayarak rahatlıkla yerinizi ayırtabilirsiniz.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret134800
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.99026.0142
Euro6.82196.8493
Hava Durumu
Anlık
Yarın
21° 33° 17°
Saat